ODIGRANO TREĆE KOLO ODBOJKAŠKE LIGE ZA STUDENTE

By | 28. Novembra 2016

„MAŠINCI“ I  „ELEKTROTEHIČARI“ UKRSTILI KOPLJA

Prva utakmica trećeg kola bila je zanimljiva po tome što su obje ekipe imale podjednak broj pobjeda, poraza, dobijenih i izgubljenih setova. „Mašinci“ su nešto teže dobili prvi set u odnosu na drugi. Rezultat iz prvog seta bio je 15:10. „Elektrotehničari“ na njihovu žalost nisu uspjeli zboriti produžetak meča tako što su i drugi set izgubili  sa još većom poen razlikom 15:5. Ova pobjeda „Mašincima“ je obezbjedila nova tri boda na tabeli i četvrto mjesto.

15208024_10211024159497207_1424492525_n

EKIPA ERF SLAVILA PROTIV “PRAVA“

Ekipa ERF- a je tek u trećem kolu obezbjedila prvu pobjedu i tri boda na tabeli dok je pravo i dalje bez bodova na dnu tabele sa najgorom set razlikom  (-6). ERF nije nimalo lako dobila prvi set, naprotiv morali su uložiti dosta energije a možemo reči da su imali i sportske sreće. Rezultat prvog seta bio je 18:16. Ekipi Prava vjerovatno je bilo poljulano samopouzdanje što je ERF iskoristio i u drugom setu dobivši ga rezultatom 15:8. Ekipa ERF- a je sa sedmog mjesta zahvaljujući boljoj set razlici popela se na peto mjesto.

15240319_10211024159537208_1760735687_n

RGGF IZGUBIO PRIMAT PRVOPLASIRANOG NA TABELI

„Rudari“ su ovaj put naletili na izuzetno jaku ekipu FTOS – a koja je pobjedom barem za sada ukrala prvo mjesto rudarima bježući tri boda. Prvi set „Rudari“ su tijesno dobili 15: 12. Ekipi FTOS nije dugo trebalo da se vrate u igru, drugi set sa lakoćom dobijaju rezultatom 15:3. Treći set je bio odlučujući ko će biti i trenutno prvorangirani na tabeli u dosadašnjem dijelu takmičenja. Veća želja za pobjedom ali i kvalitet igre pokazala je ekipa FTOS i slavila rezultatom u trećem setu 15:8. Konačan rezultat 2: 1 u setovima.

15218753_10211024159577209_887077408_n

„FARMACIJA“ DO NOVA TRI BODA

Za ekipu „Farmacije“ se može reči da su čvrsto u sredini tabele od samog početka takmičenja. „Farmacija“ trenutno sa „Rudarima“  dijeli drugo mjesto na tabeli. Vrlo lako su savladali ekipu „Ekonomije“ rezultatom 2:0 u setovima. „Farmacija“ bi mogla u sledećem kolu doći do nova tri boda jer susreću se sa ekipom „Elektrotehnike“ koja je predzadnja na tabeli.