ODIGRANO 2. KOLO MALONOGOMETNE LIGE

By | 25. Oktobra 2018

U okviru 2. kola Lige za zaposlenike viđene su sjajne utakmice. Krenimo redom sa utakmicama drugog kola.

TEHNOLOGIJA- RGGF 6:1

Odlično prvo poluvrijeme odigrali su fudbaleri Tehnologije i već su tada imali prednost od 4:0. U nastavku smo vidjeli još tri gola, dva u mreži RGGF i jedan u mreži onaj počasni za Tehnologiju. Sjajan za Tehnologiju u ovom susretu bio je Kahvedžić sa četiri gola, dok su Mujanović i Karić postigli po jedan, dok je počasni gol za RGGF postigao Požegić.

FILOZOFIJA- PMF 1:3

Fudbaleri sa PMF krenuli su odlično u novu sezonu. Zabilježili su drugu pobjedu u dva kola, ovaj put savladali su ekipu Filozofije. Više nego dobro su popularni crveni krenuli te preko Akeljića  poveli u ovom susretu, ali ekipa PMF se nije predavala. Sjajni Smajić  pogodio je dva puta, te jednom Šestan za nove bodove ekipe PMF- a.

EKONOMIJA- FTOS 5:0 (službeni rezultat)

MEDICINA- MAŠINSTVO 5:0 (službeni rezultat)

9. MAŠINSKI FAKULTET 2 0 0 2 0 10 -10 0

* UT – Broj odigranih utakmica, POB – Broj ostvarenih pobjeda, NER – neriješenih utakmice, POR – Broj poraza, GPO – Broj postignutih golova, GPR – Broj primljenih golova, GR-Gol razlika, BOD – Broj Bodova.