TEHNOLOGIJA ZABILJEŽILA POBJEDU

By | 29. Oktobra 2018

Treće kolo Lige uposlenika UNTZ donijelo je zanimljive susrete. Mašinstvo je ostvarilo prvu pobjedu koja se ne priznaje, ERF prvi poraz, dok PMF zbog nedolaska Medicine ostao je na maksimalnom učinku nakon tri kola. Krenimo redom sa utakmicama ovog kola.

IMG_0434

EKONOMIJA-MAŠINSTVO 5:8(3:3)

Sjajan susret gledali smo u okršaju Ekonomije i Mašinstva. Rano je povela Ekonomija preko Jahića već u trećoj minuti susreta, da bih Pavić četiri minute kasnije taj rezultat udvostrućio. Međutim Mašinstvo se nije predavalo pa su preko sjajnog Trakića u  8 i 9 minuti taj rezultat poravnali na 2:2. Ponovo Ekonomija u 10. minuti susreta dolazi u vodstvo preko Jahića, da bi Trakić stvari vratio na početak svojim trećim golom u ovom susretu a igrala se 11.minuta. Ujedno to je bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku prava rapsodija golova. Trakić u 21. minuti dovodi Mašinstvo u vodstvo od 4:3, da bi tri minute kasnije Pavić ponovo poravnano na 4:4. Međutim, to nije bio kraj drami u ovom susretu, Trakić i Zulić u 25 i 26 minuti dovode Mašince u vodstvo od 6:4, a Kozarević pogađa za Ekonomiju u 27. minuti za 6:5 i novi tračak nade. Međutim tačku na i u ovom susretu stavljaju Germić i Trakić u 27 i 28.minuti sa nova dva gola za sigurnih na kraju 8:5  prvu pobjedu u novoj sezoni koja se neće priznati jer je ekipa Mašinstva imala u svojoj ekipi nedozvoljenog igrača.

IMG_0443

TEHNOLOGIJA- ERF 8:2 (6:0)

Utakmica između Tehnologije i  ERF – a otišla je u jednom smijeru. Na poluvremenu Tehnolozi su već imali 6:0 i pitanje pobjedika je bilo riješeno. U nastavku smo vidjeli još dva gola Tehnologije, dok je i ERF na kraju ublažio sa dva gola. Za Tehnologiju su pogađali Mujanović i Karić po četiri puta, dok za ERF strijelci su bili Mujić i Haračić.

8. FILOZOFSKI FAKULTET 2 0 0 2 1 8 -7 0

* UT – Broj odigranih utakmica, POB – Broj ostvarenih pobjeda, NER – neriješenih utakmice, POR – Broj poraza, GPO – Broj postignutih golova, GPR – Broj primljenih golova, GR-Gol razlika, BOD – Broj Bodova.