ERF – PMF 8:2

By | 6. Decembra 2018

Šesto kolo UNTZ lige za zaposlenike donijelo je samo jednu utakmicu na rasporedu, dok su dvije završene službenim rezultatima.

IMG_2638

ERF- PMF 8:2 (3:2)

Od početka ovog susreta vodila se neizvjesna borba u ovom susretu. Harčin i Mrkonjić pogodili su za ERF, ali Smajić i Šabić nisu dopustili popularnim Žutim da se odvoje pa su vrlo brzo poravnali rezultat. Međutim Mrkonjić svojim drugim golom bukvalno u posljednjim minutama prvog poluvremena dovodi ERF u vodstvo. U nastavku susreta PMF nije uspio da odgovori na mnogo bržu igru ERF, koji je postigao u drugom dijelu utakmice još pet golova za na kraju ubjedljivih 8:2.

IMG_2642

Strijelci:ERF: Harčin 2,16,19,24, Mrkonjić 8,15,21,  Saračić 30.

PMF: Smajić 7, Šabić 13

Medicina- Filozofija 0:5 (službeni rezultat)

Mašinstvo- Tehnologija 0:5 (službeni rezultat)

8. MAŠINSKI FAKULTET 5 0 0 5 0 25 -25 0

* UT – Broj odigranih utakmica, POB – Broj ostvarenih pobjeda, NER – neriješenih utakmice, POR – Broj poraza, GPO – Broj postignutih golova, GPR – Broj primljenih golova, GR-Gol razlika, BOD – Broj Bodova.