EKONOMIJA PONOVO POBIJEDILA RGGF

By | 4. Marta 2019

10.kolo UNTZ lige za zaposlenike donijelo je tri utakmicu na rasporedu.

TEHNOLOGIJA-FILOZOFIJA 15:3(5:2)

Utakmica koja je otišla u jednom smjeru, smjeru fudbalera Tehnologije. Na poluvremenu je već bilo 5:2, da bi na kraju bilo visokih 15:3. Lagana pobjeda i novi bodovi za jednog od favorita ove sezone.

Strijelci:

Tehnologija: Mujanović 4,6,9,12,18,23,28, Mustafić 5,20, Ahmetović 15, Karić 21,22, Kahvedžić 25,30, Softić 29 munuti.

Filozofski: Mašić 3,7 Zulić 30 minuti.

ERF- PMF 11:2(5:0)

Još jedna utakmica gdje se pobjednik znao već na poluvremenu. Popularni žuti imali su nakon 15 minuta igre već 5:0, da bi u drugom poluvremenu ta prednost narasla na kraju visokih 11:2. Novi bodovi, nova pobjeda čete Zamira Mrkonjića u trci za Tehnologijom i prvim mjestom.

Strijelci:

ERF: Ahmetašević 5,7,12,15,30, Lakić 15,24, Mrkonjić 17, Saračić 24,30, Harčin 28 minuti.

PMF: Smajić 26, Šarić 30 minuti.

EKONOMIJA- RGGF 7:6(3:2).

Najzanimljivija utakmica ovog kola odigrana je između Ekonomije i RGGF. Na kraju Ekonomija je upisala novu pobjedu i nove bodove. Na poluvremenu imala je Ekonomija prednost od 3:2. U nastavku susreta vidjeli smo dosta izjednačen fudbal ali ovaj put više sportske sreće imali su Ekonomisti koji su preko sjajnih u ovom susretu Jahića i Pavića ostvarili novu pobjedu.

Strijelci:

Ekonomija: Pavić 10,21 Pavić 12, Jahić 15,30, Kozarević 23, Omerović( AG) 29 minuta.

RGGF: Omerović 6,16,24, Pavić(AG) 18, Halilčević 25, Demirović 30 minuta.