TEHNOLOGIJA NA VRHU TABELE

By | 14. Marta 2019

12.kolo UNTZ lige za zaposlenike donijelo je nove tri utakmicu na rasporedu.

ERF-FILOZOFIJA 19:3 (7:1)

Utakmica o kojoj se nema šta posebno reći. Od prvog minuta ERF je pokazao nadmoć i bilo je samo pitanje sa koliko golova će ovaj susret završiti u korist popularnih žutih. Na kraju i više nego ubjedljivih 19:3

Strijelci:

ERF: Ahmetašević šest golova, Harčin četiri, Saračić 2, Mrkonjić četiri, Jović tri gola.

Filozofija : Džibrić dva gola, Selimović jedan gol.

Ekonomski-Tehnološki 4:14 (1:7)

Još jedna utakmica gdje se unaprijed znao pobjednik. Sjajni Tehnolozi od početka su vodili priču u ovoj utakmici te na kraju upisali visoku pobjedu rezultatom 14:4.

Strijelci: Ekonomski: Babajić četiri gola.

Tehnologija: Mujanović tri gola, Kahvedžić sedam golova, Mustafić, Karić dva gola, Čivić,

RGGF- PMF 5:2 (0:0)

U ovoj utakmici gledali smo odlično prvo poluvrijeme gdje su i jedna i druga ekipa prikazale dosta čvrstu igru. Nakon prvog poluvremena rezultat je glasio 0:0.  U nastavku susreta RGGF je pokazao više od igre te na kraju slavio pobjedu rezultatom 5:2.

RGGF: Demirović 2, HaMustafić 2, Požegić 1

PMF: Smajić dva