Ekonomija postaje univerzitetska malonogometna sila

By | 4. Aprila 2019

14.kolo UNTZ lige za zaposlenike donijelo je nove tri utakmicu na rasporedu.

PMF-Ekonomija 4:7(0:4)

Zanimljivu utakmicu u ovome kolu odigrali su PMF i Ekonomija. Odlično prvo poluvrijeme ekonmista donijelo im je prednost od 4:0. U nastavku susreta uspio je PMF da priđe na dva gola zaostatka, ali to je bilo sve što su napravili u ovom susretu. Ekonomija je sigurno privela susret kraju te upisala nove bodove.

Strijelci:

PMF: Smajić 16,18 Šabić 20, Šestan 22

Ekonomija: Babajić 4,18,24, Kozarević 9,28 Jahić 10 Klapić 12

Filozofija-RGGF 0:5(0:0)

Odlično su profesori sa Filozofije odigrali prvi dio susreta, te na poluvrijeme otišli su sa rezultatom 0:0. U nastavku susreta nisu imali dovoljno snage što je iskoristio RGGF te na kraju upisao sigurnu pobjedu rezultatom 5:0.

RGGF: Demirović 17,19,26,30 Požegić 30

Tehnologija-ERF 6:2(2:2)

Odlično je prvo poluvrijeme viđeno u susretu između Tehnologije i ERF, gdje je završeno rezultatom 2:2. U nastavku susreta oslabljeni ERF zbog ne igranja nekoliko važnih fudbalera nije uspio da parira sjajnim profesorima sa Tehnologije koji su ubacili u petu brzinu te na kraju slavili pobjedu od 6:2.

6. FILOZOFSKI FAKULTET 11 2 0 9 31 84   -53 6

* UT – Broj odigranih utakmica, POB – Broj ostvarenih pobjeda, NER – neriješenih utakmice, POR – Broj poraza, GPO – Broj postignutih golova, GPR – Broj primljenih golova, GR-Gol razlika, BOD – Broj Bodova.