TEHNOLOZI VLADARI NA TABELI

By | 28. Novembra 2019

Peto kolo UNTZ lige za zaposlenike donijelo je zanimljive rezultate.

PMF- MEDICINA 3:10 (3:2)

Utakmica koja je imala dva različita poluvremena. U prvom PMF je pružio dobru partiju i imao prednost od 3:2. U nastavku se Medicina budi te je na kraju dotukla PMF te ih porazila sa 10:3.

PMF: Smajić 2x, Omerović

Medicina: Hajdarević 2x, Jahić 5x, Ahmetašević 2x, Bukvarević

IMG_3438

TEHNOLOGIJA- MAŠINSTVO 12:3 (3:3)

Još jedna utakmica koja je trebala da bude derbi a na kraju u potpunosti je pripala timu Tehnologije. Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 3:3, te kada se u drugom očekivala neizvjesna utakmica Tehnolozi su ubacili u brzinu više te na kraju slavili ubjedljivu pobjedu rezultatom 12:3.

Tehnologija: Kahvedžić 3,17,21,23,30,30 Mujanović 3,26 Ahmetović 10 Softiž 18, Karić 20, 29

Mašinstvo: Osmić 7 Trakić 8, 15

Filozofija- ERF 1:8 (0:5)

Još jedna utakmica bez velikog rezultatskog naboja. Na poluvremenu ERF je imao prednost od 5:0, da bi do kraja to rutinski završio te na kraju slavio visoku pobjedu od 8:1

Filozofija: Krpić 25

ERF: Saračić 4,12 Harčin 8,27 Ahmetašević 10,22,30 Mrkonjič 15

RGGF- Ekonomija 6:3 (3:1)

RGGF nakon nezgodnog poraza u prošlom kolu vratio se na pobjedničke staze. Na poluvremenu imali su prednost od 3:1, da bi na kraju slavili pobjedu od 6:3.

RGGF: Bajraktarević 4,30 Hamustafić 7, Demirović 9, 30 Požegić 21

Ekonomija: Klašić 15, Pavić 26, Babajić 30