ODIGRANO PETO KOLO ODBOJKAŠKE LIGE ZA STUDENTE

By | 15. Decembra 2016

Preostala  su još dva kola do kraja odbojkašle lige za studente. Kako sad stvari stoje na tabeli bolja set razlika pored istih broja bodova farmaceute izdvaja na prvo mjesto u odnosu na ekipu FTOS – a. Također bolja set razlika mašinaca u odnosu na ekonomiju omogućila im je treće mjesto. Ove činjenice nam govore da će u preostala dva kola biti još uvjek neizvjesno. Ekipa Prava i dalje je bez i jedne pobjede i osvojenog seta. Šesto kolo neće ponuditi neka velika iznenađenja za vrh tabele, ali za treće i četvrto mjesto sigurno da hoće.

Faramecuti su savladali Rudare rezultatom 2:0 u setovima. Utakmica između ekipe Fakulteta elektrotehnike i Pravnog fakulteta završila se rezultatom 2:0 u setovima da ekipu Fakulteta elektrotehnike i to prvi set 15:8 i drugi set 15:10.