Džibrić donijeo pobjedu Filozofiji

By | 28. Oktobra 2019

Drugo kolo UNTZ lige za zaposlenike donijelo je zanimljive rezultate.

EKONOMIJA-FILOZOFIJA 4:5 (3:1)

Zanimljiva utakmica odigrana je između ova dva tima. U prvom dijelu mnogo bolje igrala je Ekonomija te na veliki odmor otišla je sa prednošću od 3:1. Imali su Ekonomisti u nastavku i 4:2, ali Filozofi se nisu predavali te na kraju napravili veliki preokret te slavili sa 5:4.

Ekonomija: Mehmedović 4,15 Kozarević 9, Džafić 23

Filozofija: Džibrić 4,25,30 Mašić 2,3

IMG_9253

PMF-TEHNOLOGIJA 1:8(1:5)

Utakmica koja je imala samo jedan tok i otišla je na mlin ekipe Tehnologije. Na veliki odmor otišli su sa prednošću od 5:1, da bi na kraju povećali prednost i slavili sa visokih 8:1. PMF iako je u ovu sezonu ušao sa pojačanjima poput Tarika Huremovića ne daje oćekivane rezultate.

PMF: Smajić 5

Tehnologija: Mujanović 2,4,13, Karić 3,10,24 Kahvedzić 17, Softić 21

IMG_9189

MEDICINA- RGGF 1:6 (1:2)

Još jedna utakmica koja je bila zanimljiva do poluvremena. Žilavi Medicinari pružili su veliki otpor pa su nakon prvog dijela igre imali zaostatak od 2:1. U nastavku su ipak izgubili snagu protiv uigranih i čvrstih Rudara pa su doživjeli poraz od 6:1.

Medicina: Čustović 4

RGGF: Demirović 5,23 Bajraktarević 15,19 Halilčević 17, 20

IMG_9240

ERF- Mašinstvo 6:1 (3:0)

Sjajnu utakmicu odigrali su ERF i Mašinstvo. Iako rezultat to možda ne govori bila je to utakmica sa pregršt dobrih poteza, igre, golova i asistencija. ERF je na kraju iskoristio svoje šanse te na kraju slavio pobjedu rezultatom 6:1.

ERF: Mrkonjić 2, Mušić 9, Kadrić 12, Ahmetašević 24,30 Smajlović 28.