ODIGRANO 1. KOLO MALONOGOMETNE LIGE ZA ZAPOSLENIKE

By | 18. Oktobra 2019

Zvaninčno počela nova sezona UNTZ lige za zaposlenike. U prvom kolu postignuti su zanimljivi rezultati.

ERF-EKONOMIJA 11:2 (3:0)

Pružila je Ekonomija u prvom poluvremenu koliki-toliki otpor, pa se na veliki odmor otišlo pri rezultatu od samo 3:0. U nastavku ERF je dodao u brzinu više te na kraju deklasiraju Ekonomiju sa visokih 11:2.

Strijelci:

ERF: Saračić 12,21 Ahmetašević 13,15,17,25,28 Kadrić 20,24 Mrkonjić 29, Jović 30.

Ekonomija: Pavić 16, Džafić 29.

3

Mašinstvo- Medicina 8:5 (5:1).

Zanimljiva utakmica odigrana je između povratnika u ligu Mašinstva i ekipe Medicine. U prvom poluvremenu potpuna dominacija Mašinstva koji na veliki odmor odlazi pri prednošću od 5:1. Nastavak donosi nešto bolju igru Medicine koja na kraju upisuje častan poraz rezultatom 8:5.

Strijelci:

Mašinstvo: Trakić 2,13,20 Nasić 20, Mustafić 11, Osmić 12, Germić 16.

Medicina: Crnkić 10,29,30 Ahmetašević 16 Hajdarević 18.

2

RGGF- PMF 7:2(4:1).

Ponovo još jedna utakmica bez velikog rezultatskog naboja. RGGF je nakon prvog poluvremena imao prednost od 4:1. Na kraju su rutinski priveli susret i pobjedili rezultatom 7:2.

RGGF: Halilćević 6, Demirović 7,8,28 Omerović 15,23 Bajraktarević 26.

PMF: Smajić 5, Omerović 30.

8

Tehnologija- Filozofija 10:1 (4:0)

Još jedna utakmica u kojoj se znao pobjednik i prije početka. Sjajna Tehnologija do poluvremena imala je 4:0 na poluvremenu, da bi se do kraja susreta ta prednost uvečala na velikih 10:1 i odnijela sigurnu pobjedu.

Tehnologija: Kahvedžić 1,16,25 Softić 5,30 Mujanović 8, Čandić 15 Karić 23,26,27.

Filozofija: Zulić 17