ERF I TEHNOLOZI DIJELE PRVO MJESTO NA TABELI

By | 13. Marta 2020

Deseto kolo UNTZ lige za zaposlenike koje je odigrano 5. marta  donijelo je jednu novinu, odigrane su konačno sve utakmice.

MEDICINA-TEHNOLOGIJA 3:6(0:1)

Prvo poluvrijeme gledali smo odličnu utakmicu, gdje su Medicinari iznenadili favorizovane Tehnologe jako dobrom igrom. Pa je tako nakon prvog poluvremena rezultat glasio 1:0 u korist Tehnologije. Drugo poluvrijeme ipak nešto bolja igra Tehnologije, te na kraju nova pobjeda rezulatom 6:3

Medicina: Jahić 17, Ahmetašević 26, Čustović 29

Tehnologija: Mustafić 4, Karić 16, Kahvedzić 17,24, Mujanović 22, Softić 30.

84881985_1642799482526955_7164611607052419072_n

ERF-RGGF 7:2 (3:1)

Utakmica koja je trebala biti derbi ali u potpunosti otišla je na stranu ERF-a. Na poluvremenu je rezultat glasio 3:1, da bi na kraju ERF ostvario i više nego ubjedljivu pobjedu rezultatom 7:2.

ERF: Saračić 12, Harčin 14, Mrkonjič 15, Kadrić 19,30 Ahmetašević 21, 30

RGGF: Demirović 11 Požegić 20

EKONOMIJA-MAŠINSTVO 2:10 (0:4)

Još jedna utakmica koja nije imala rezultatski naboj. Mašinci su se lagano obračunali sa Ekonomijom te slavili ubjedljivu pobjedu rezultatom 10:2.

Ekonomija: Mehmedović 22,23

Mašinstvo: Germić 3,10,20,23 Mustafić 14,26 Osmić 15,18 Halilčević 27,30

PMF-FILOZOFIJA 4:5(0:3)

U najzanimljivijoj utakmici ovog kola Filozofija je nakon velike drame ostvarila još jednu pobjedu. Nakon poluvremena imali su iskusni Filozofi prednost od 3:0. Međutim nastavak susreta donosi sjajnu igru PMF-a koji je uspio da smanji na 5:4, imao još nekoliko prilika da izbjegne poraz u ovom kolu, međutim iskusni filozofi se nisu dali te na kraju ostvarili još jednu pobjedu.

PMF: Smajić 16,17 Butković 27,30

Filozofija: Krpić 12, 15 Sadiković 13 Mašić 23,30