ERF NADIGRAO MAŠINCE

By | 5. Marta 2020

FILOZOFIJA- EKONOMIJA 5:2 (3:1)

Utakmica bez nekog posebnog rezultatskog naboja. Iskusni Filozofi od početka su imali sve u svojim rukama  te na kraju slavili i više nego ubjedljivu pobjedu rezultatom 5:2.

Filozofija: Sabitović 10, 12 Mašić 11 Zulić 16, Krpić 20

Ekonomija: Mujčić 13, 30

Tehnologija- PMF (nije odigrano)

IMG_9616

RGGF- MEDICINA 6:3 (6:0)

Futsaleri RGGF u prvom poluvremenu odigrali su fantastičnu utakmicu i imali prednost od 6:0. Drugo poluvrijeme bude se futsaleri Medicine i postižu tri gola,  ali za nešto više i pored dobre igre u drugom poluvremenu nije bilo vremena.

RGGF: Demirović 3,6,9,10 Halilčević 15, Bajraktervić 15

Medicina: Jahić 23,30 Ahmetović 27

MAŠINSTVO- ERF 1:3 (0:1)

U derbiju ovog kola viđen je dosta zanimljiv i dobar fudbal. Prvo poluvrijeme viđeno je dosta prilika sa obje strane ali na veliki odmor odlazi se sa prednošću ERF od 1:0. U drugom dijelu Nasić poravnava odmah u prvom napadu na 1:1, ali to je sve što je bilo od oslabljenih Mašinaca u ovom susretu. Golovima Ahmetaševića drugog na ovom susretu te Saračića ERF slavi pobjedu od 3:1.

Mašinstvo: Nasić 16