Džibrić drugim het -trikom potopio PMF

By | 1. Novembra 2019

TEHNOLOGIJA-MEDICINA 11:3 (7:2)

Utakmica koja nije imala neki veliki rezultatski značaj. Tehnolozi su nametnuli svoj stil igre i već na poluvremenu imali 7:2. Do kraja se ta prednost povečala na velikih 11:3.

Tehnologija: Karić 1,3,8,15,19,25,29 Mujanović 11,14,15,17

Medicina: Osmić 10,13,130

IMG_9616

RGGF-ERF 1:7 (0:3)

Utakmica koja je trebala da bude derbi kola ali na kraju otišla je samo na jednu stranu. Na poluvremenu ERF je imao prednost od 3:0, te činilo se kako će RGGF u drugom poluvremenu bolje zaigrati te dati sve od sebe da se vrati u igru. Međutim, to se na kraju nije desilo, dok je ERF dodao i brzinu više te na kraju slavio ubjedljivu pobjedu od 7:1. Ekipa ERF uspjela je reanimirati Izena Hajdarevića koji je povratkom na teren postigao i jedan pogodak.

RGGF: Demirović 30

ERF: Ahmetašević 7,16,25,30 Saračić 12,15 Hajdarević 29

MAŠINSTVO-EKONOMIJA 10:3 (7:3)

Još jedna utakmica koja je protekla u samo jednom smjeru. Mašinci su se pokazali kao apsulutni favorite te na kraju slavili ubjedljivu pobjedu. Imali su na poluvremenu visoko vodstvo od 7:3, da bi na kraju to I uvečali te slavili sa 10:3.

Mašinstvo: Trakić 4,8,10,11 Germić 7,8,12,13 Osmić 17, Nasić 22 Halilović 30

Ekonomija: Klapić 3, Germić (AG) 10, Omerčević 15

IMG_9579

Filozofija- PMF 4:2(3:1)

Filozofi su ostvarili drugu pobjedu za redom. Za PMF, jos uvijek nije debitovao njihovo najveće pojačanje Tarik Huremović zbog privatnih obaveza, pa se nalaze u nezavidnoj situaciji nakon tri kola. Filozofi su na poluvremenu imali 3:1, da bi do kraja susreta uspjeli da rutinski privedu utakmicu kraju te na kraju slave pobjedu od 4:2. Nezaustavljivi Džibrić nakon Ekonomije, drugim uzastopnim het-trikom potopio PMF. Mnogo se pričalo o pojačanju PMF -a, ali kako za sada stvari stoje izgleda da je to pojačanje samo na papiru.

Filozofija: Džibrić: 5,15,29 Krpić 13

PMF: Smajić 4,19  TABELA 3 KOLO